Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious.

Merve Zorba Uşaklı

Yeni ilgili içerik

Kolis Muller NY Citizen

Bir başka yorum

Kolis Muller NY Citizen

  Hospital doctors examine patients so that they diagnose

  Our exceptional and experienced staff is dedicated to improving our patients’ dental health and enhancing smiles. Our exceptional and experienced staff is dedicated to improving our patients

  Experienced staff is dedicated to improving our patients’ dental health and enhancing

  Kliniğimde Uyguladığım Tedaviler

  Muayenehanemde, diş hekimliği alanında gerçekleştirilen tedavi türlerinin bir çoğunu uygulamaktayım.

  root-treatment.fw

  Kanal Tedavisi

  Dişler, köklerinden içlerine giren damar ve sinirlerle beslenir ve canlılıklarını korurlar. Bu damar ve sinirlere, dişin özü veya pulpa adı verilir. Bazen çürük veya travma nedeniyle pulpa dokusu açığa çıkar ve dişlerde ani veya geçici olmayan kronik ağrılar ortaya çıkabilir. Bu durumlarda, kanal tedavisi yapılarak dişin pulpası uzaklaştırılır.

  childish

  Çocuk Diş Hekimliği

  Çocuklar, ebeveynlerin kendilerini feda edebilecekleri aile üyeleridir. Tedavileri sırasında bilgilendirilmeleri haricinde, çocuklarına iyi davranıldığını görmek isteyeceklerdir. Ayrıca, çocuklardaki süt dişleri, yetişkinlere nazaran farklı tedavi prosedürleri gerektirebilmektedir.

  tooth-extraciton.fw

  Diş Çekimi

  Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkün olmayan ve vücut için enfeksiyon kaynağı olarak görülen dişler çekilerek, hastaya sağlığı geri kazandırılmaktadır.

  impacted-tooth.fw

  Gömük Diş Operasyonu

  Ağız içinde kendine yer bulamadığı için sürememiş veya pozisyonu nedeniyle ağız içine yönelememiş olan ve gömük kalmış dişler operasyon ile çekilmekte ve hastalar sağlığına kavuşmaktadır.

  tooth-restoration.fw

  Diş Dolgusu

  Sıklıkla çürük, bazen de travma nedeniyle, pulpası tam olarak etkilenmemiş olan dişler, diş ile biyolojik uyumlu maddeler ile doldurularak ilerleyici hastalık olan çürükleri veya hassasiyeti tedavi eder.

  prosthodontics.fw

  Protetik Tedavi

  Dişlerin tedavisi, bazen dolgu gibi basit tedaviler ile gerçekleştirilememekte ve laboratuvar işlemi de gerektiren protetik tedavilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bazen bir, bazen birden fazla diş eksikliğinde, çenelerden alınan ölçü kayıtları ile eksik dişler veya büyük kayıplı dişler rehabilite edilebilmektedir. Üstelik, hastanın konfor durumuna göre sabit veya hareketli protezler de tercih edilebilmektedir.

  bleaching.fw

  Diş Beyazlatma

  Güzel gülüşün sırlarından biri de, dişlerin sağlıklı olduğunun göstergesi sayılabilecek beyazlıktır. Her bireyin kendine has bir diş rengi vardır. Fakat bu renk, çeşitli kimyasallar ile açık tonlara getirilebilmektedir.

  implant

  İmplant Tedavisi

  Sıklıkla diş kayıpları sonrası, sağlıklı olan dişlerine müdahale edilmesini istemeyen hastaların tercihi olan implantlar, vücut ile biyolojik uyumlu titanyum vidaların çene kemiklerine yerleştirilmesi ve sonrasında protezlerin implantlardan destek alması ile sabit protetik tedaviler gerçekleştirilebilmektedir.

  Hekiminizle Tanışın

  Dt. Öymen Zorba

  We are pleased to offer you the chance to have the healthy

  What we offer

  Behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarks grove right

  Sleep Apnea
  Sleep Apnea
  Sleep Apnea
  Sleep Apnea
  Sleep Apnea
  Sleep Apnea

  News & Blog

  Behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarks grove right